Gone - pułapka w LA
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gone - pułapka w LA

RPG w oparciu o GONE Micheala Granta, którego akcja rozgrywa się w LA.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Bliss Llewellyn

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Barbara Firewood
Admin
Barbara Firewood


Liczba postów : 73
Join date : 22/08/2011
Age : 28

Bliss Llewellyn Empty
PisanieTemat: Re: Bliss Llewellyn   Bliss Llewellyn Icon_minitime25.11.11 21:51

Dobra, Bliss zrób piękny regulaminowy podpisik i gotuj się do pierwszego posta. To kredyt zaufania - mam wielką nadzieję, że go spłacisz. Wink
Powrót do góry Go down
https://gonela.forumpolish.com
Lee Raymi
Moderator
Lee Raymi


Liczba postów : 62
Join date : 22/08/2011
Skąd : Hollywood

Bliss Llewellyn Empty
PisanieTemat: Re: Bliss Llewellyn   Bliss Llewellyn Icon_minitime24.11.11 22:30

Myślę, że powinnaś bardziej rozpisać "historię". Może opisz jakieś wydarzenie, które na nią wpłynęło, albo coś, dzięki czemu zaczęła się interesować... wrestlingiem.
Powrót do góry Go down
Barbara Firewood
Admin
Barbara Firewood


Liczba postów : 73
Join date : 22/08/2011
Age : 28

Bliss Llewellyn Empty
PisanieTemat: Re: Bliss Llewellyn   Bliss Llewellyn Icon_minitime24.11.11 21:36

Trochę przykrótkie, więc nie wiem, naprawdę nie wiem co z tym fantem zrobić. Powiedzmy, że jestem za, ale czekam na opinię innych.
Powrót do góry Go down
https://gonela.forumpolish.com
Bliss Llewellyn

Bliss Llewellyn


Liczba postów : 4
Join date : 21/11/2011
Age : 25

Bliss Llewellyn Empty
PisanieTemat: Bliss Llewellyn   Bliss Llewellyn Icon_minitime24.11.11 21:18

Imię i nazwisko: Bliss Llewellyn
Dokładna data urodzenia: 8 czerwiec 1997
Pochodzenie: Ameryka, Los Angeles
Wygląd: Bliss ma ciemne, proste włosy do ramion. Jest szczupła dzięki ćwiczeniom gimnastycznym. Niezbyt wysoka, ale według chłopców, ładna.
Bliss Llewellyn N4e7e18d78e98f_large
Historia postaci: Bliss urodziła się i mieszkała od samego początku w Los Angeles. Bardzo kocha to miasto. Rodzina Llewellyn'ów jest bardzo bogata, zapewniła sobie mieszkanie na ostatnim piętrze w Los Angeles: ojciec jest aktorem, a matka pracuje jako modelka. Sama Bliss nie wie, co jeszcze chce robić w swoim życiu.
W wieku około 6 lat odkryła w sobie talent do gimnastyki, więc ojciec zapisał ją do szkoły gimnastycznej. Była najlepsza w swojej grupie. Nie miała problemów w rodzinie, przez co żyła bardzo spokojnie, ale trochę trudno jej było odnaleźć się w towarzystwie innych dziewczyn. Kiedy miała 10 lat, rodzice kupili jej kota (ma na imię Ebi), teraz to jej najlepszy przyjaciel. Zaledwie dwa lata później zaczęła się interesować wrestlingiem. Zaczęło się to od jej koleżanki ze szkoły, która uwielbiała to oglądać, ale ona była temu przeciwna. Zmieniła zdanie, kiedy dowiedziała się, że interesuje się tym też chłopak, w którym kochała się bez pamięci. Później jej ukochany wyprowadził się, ale ona została przy wrestlingu i przeszło jej zakochanie. Nigdy nie poznała takiego chłopaka, który zrobiłby coś więcej, niż tylko z nią rozmawiał. To przez jej pasje chłopcy tracili zainteresowanie jej osobą. Działo się tak przy poznaniu Bliss bliżej, na pierwszy rzut oka wydawała się niezłą sztuką. Mieszka teraz w wieżowcu w Hollywood.
Charakter: Jest to bardzo nieśmiała osóbka, spokojna i cicha. Przyjazna i chętna do pomocy, przez te cechy dosyć łatwo zdobywa przyjaciół, jednak miała ich bardzo mało. U facetów nie ma powodzenia, ale to jej nie martwi. Jest trochę dziecinna. Nie wygada tajemnicy. To typ samotnika, który bratnią duszę znajduje w kocie.
Zainteresowania i pasje: Kocha koty i ma jednego. Ogółem to szanuje zwierzęta i nienawidzi osób, którzy znęcają się nad nimi, więc jest aktywną wolontariuszką w schronisku dla zwierząt, bez względu na swój wiek. Można powiedzieć, że pracuje w schronisku "po znajomości". Chwilami lubi poczytać książki i posłuchać muzyki. Uwielbia gimnastykę, także chodziła to takiej szkoły. Jest trochę lepsza w gimnastyce artystycznej niż sportowej, jednak to niewielka różnica. Oprócz tego uwielbia wrestling. Lubi się pobawić we wrestling z przyjaciółką ze szkoły.
Umiejętności: Bardzo wygimnastykowana. Bardzo dobrze rozumie się z kotem, zna tak jakby "jego język". Poza tym niczym nie może się pochwalić.

Dobra, przepraszam, że takie krótkie, ale pisałam to o 22, mama mnie wyganiała i nie mogłam dłużej pisać. W ogóle nie miałam pomysłów... Neutral


Ostatnio zmieniony przez Bliss Llewellyn dnia 25.11.11 16:58, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bliss Llewellyn Empty
PisanieTemat: Re: Bliss Llewellyn   Bliss Llewellyn Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bliss Llewellyn
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bliss Llewellyn

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gone - pułapka w LA :: Organizacja :: Karty postaci-
Skocz do: