Gone - pułapka w LA
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gone - pułapka w LA

RPG w oparciu o GONE Micheala Granta, którego akcja rozgrywa się w LA.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Victoria Stanford

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Victoria Stanford

Victoria Stanford


Liczba postów : 28
Join date : 25/09/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime25.09.11 19:27

Witam wszystkich erpegowiczów. : D
Nazywam się Marta i mam 15 lat. Od urodzenia mieszkam w Gdańsku i na to forum zaprosiła mnie Anka - Charlotte Ventura.
W wolnym czasie lubię rysować, czytać, grać na mojej konsoli (Nintendo DS) i gadać na forach - wszystkie te rzeczy mogę robić po prostu godzinami. Ogólnie jestem normalna, ale czasami mam dziwne odpały (o, na przykład ostatnio oglądam kreskówkę My Little Pony). Ale skoro Anka wytrzymuje ze mną od tylu lat, to Wy też powinniście. Tak mi się przynajmniej wydaje. : D

Ah, jescze jedno. Jak zobaczycie moją kartę postaci... Nie martwcie się, jestem jej zupełnym przeciwieństwem. Wink
Powrót do góry Go down
http://unkindangel.deviantart.com
Lee Raymi
Moderator
Lee Raymi


Liczba postów : 62
Join date : 22/08/2011
Skąd : Hollywood

Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Re: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime25.09.11 20:26

Victoria Stanford napisał:
Ogólnie jestem normalna, ale czasami mam dziwne odpały (o, na przykład ostatnio oglądam kreskówkę My Little Pony)

Witam Cię Droga Marto! No więc jedyne czego mogę Ci życzyć to dobrej zabawy i szybkiej integracji z użytkownikami.
Już Cię lubię za cytat powyżej. Najważniejsze to dobrze siebie sprzedać... to znaczy przedstawić Arrow oczywiście. A kto by się tam czepiał kucyków... ostatnio spałam w jednej takiej kołdrze z nimi. Przytul
Powrót do góry Go down
Victoria Stanford

Victoria Stanford


Liczba postów : 28
Join date : 25/09/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Re: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime25.09.11 20:46

Haha, miło mi. : D

Jeśli chcesz poznać jeszcze jakieś z moich odpałów, to pisz, mogę wypunktować. Gdybyś zobaczyła mnie na żywo, to byłby jeszcze bardziej odpałowe - chodzę ubrana na czarno, noszę glany i słucham metalu, więc np. takie kucyki średnio pasują do "tak mrocznej duszy" jak moja, jak to mawia moja koleżanka z klasy. XD
Powrót do góry Go down
http://unkindangel.deviantart.com
Lee Raymi
Moderator
Lee Raymi


Liczba postów : 62
Join date : 22/08/2011
Skąd : Hollywood

Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Re: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime25.09.11 21:03

Punktuj, punktuj. Niech Twoje dziwadełka wyjdą na światło dzienne. *mHroczny śmiech*
A co do czarnego... to bardzo ładny kolor. Też mam czarne spodnie, czarne T-Shirty, ale niestety nie mam glanów. W zimę czituję oficerkami. Ha!
Powrót do góry Go down
Victoria Stanford

Victoria Stanford


Liczba postów : 28
Join date : 25/09/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Re: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime25.09.11 21:09

W takim razie przed zaśnięciem jeszcze wypunktuję.

1) Jestem administratorem froum o Tamagotchi i posiadam 6 takich zabaweczek.
2) Namiętnie grywam na moim DSie w pokemony.
3) Jestem sędzią (coś w stylu mistrza gry) na pbfie o pokemonach.
4) Mam średnią 6,0 (może to nie jest odpał, ale jest dziwne, nie?)
5) Ostatnio mam bzika na punkcie bajki My Little Pony: Friendship Is Magic (to widać na moim dA).

Ha, przebiłam dziwnością Was wszystkich. Idę o zakład.
Powrót do góry Go down
http://unkindangel.deviantart.com
Lauren Fox

Lauren Fox


Liczba postów : 23
Join date : 25/08/2011
Age : 27

Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Re: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime26.09.11 14:31

Uff, już się zmartwiłam, że normalna jesteś. Ale Twoja średnia mnie przekonała Very Happy

Odnajdziesz się tu z pewnością, jedyne, czego ci nie zazdroszczę, to ogarniania rpg. Nie działo się jakoś specjalnie dużo, ale te wszystkie tematy... Brrr.

A teraz czas na pytanie! Jesteś humanistką, czy niehumanistką? ;>
Powrót do góry Go down
Victoria Stanford

Victoria Stanford


Liczba postów : 28
Join date : 25/09/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Re: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime26.09.11 14:34

Dzięki! Ale nie martw się, Charlotte stworzyła dla mnie kompilację chronologiczną postów - całe 74 strony w Wordzie! Mam co czytać przez wieczór... Więc nie spodziewajcie się posta w grze, dopóki tego nie przetrawię. XD

Co do bycia humanistką czy też niehumanistką... Ciężko mi stwierdzić, aczkolwiek raczej skłaniam się do niehumanistki (wos? historia? no błagam!).

Powrót do góry Go down
http://unkindangel.deviantart.com
Lee Raymi
Moderator
Lee Raymi


Liczba postów : 62
Join date : 22/08/2011
Skąd : Hollywood

Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Re: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime26.09.11 15:07

Więc musisz kochać matme, czo? Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Victoria Stanford

Victoria Stanford


Liczba postów : 28
Join date : 25/09/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Re: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime26.09.11 15:08

Kochać kocham biologię, matmę mogę ewentualnie lubić. xD
Powrót do góry Go down
http://unkindangel.deviantart.com
Barbara Firewood
Admin
Barbara Firewood


Liczba postów : 73
Join date : 22/08/2011
Age : 28

Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Re: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime26.09.11 15:22

Wiem jaką masz nauczycielkę - skoro kochasz biologię, to serio musi być pasja (albo szaleństwo).
Powrót do góry Go down
https://gonela.forumpolish.com
Victoria Stanford

Victoria Stanford


Liczba postów : 28
Join date : 25/09/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Re: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime26.09.11 18:45

Pani L. nie jest taka zła, serio. Śmieje się nawet z naszych dowcipów! Fakt faktem, że tylko czasami, ale jednak.... XD

Pewnie, że pasja, w końcu chcę iść na medycynę. *-*
Powrót do góry Go down
http://unkindangel.deviantart.com
Charlotte Ventura

Charlotte Ventura


Liczba postów : 23
Join date : 25/08/2011
Age : 27

Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Re: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime26.09.11 19:15

Victoria Stanford napisał:
takie kucyki średnio pasują do "tak mrocznej duszy" jak moja, jak to mawia moja koleżanka z klasy. XD
Musiałam coś przeoczyć... Kto cię tak nazywa? oO
Powrót do góry Go down
Victoria Stanford

Victoria Stanford


Liczba postów : 28
Join date : 25/09/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Re: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime26.09.11 19:27

Martyna i te jej "Marta, taka koszulka nie pasuje do Twej mrocznej duszy", jak miałam tą z kotkiem w zeszły poniedziałek. XD
Powrót do góry Go down
http://unkindangel.deviantart.com
Lee Raymi
Moderator
Lee Raymi


Liczba postów : 62
Join date : 22/08/2011
Skąd : Hollywood

Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Re: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime26.09.11 19:30

Medycynę? Przytul
Myślę, że spotkamy się na studiach... choć ja będę lata wyżej, ale co tam!
Powrót do góry Go down
Charlotte Ventura

Charlotte Ventura


Liczba postów : 23
Join date : 25/08/2011
Age : 27

Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Re: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime26.09.11 19:36

Victoria Stanford napisał:
Pani L.
Nie pani L, tylko... Victoria Stanford Chytry
A tego z Martyną nie słyszałam. Chyba mnie przy tym nie było. Albo nie pamiętam. Za to przypomniała mi się Ala i to jej "Marta, ty gocie!"... :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Victoria Stanford Empty
PisanieTemat: Re: Victoria Stanford   Victoria Stanford Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Victoria Stanford
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Victoria Stanford

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gone - pułapka w LA :: Poza kopułą :: Anonimowi eRPeGowicze-
Skocz do: