Gone - pułapka w LA
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gone - pułapka w LA

RPG w oparciu o GONE Micheala Granta, którego akcja rozgrywa się w LA.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Marianne Juliette Cahnnel

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Marianne Juliette Cahnnel

Marianne Juliette Cahnnel


Liczba postów : 12
Join date : 08/09/2011
Age : 28

Marianne Juliette Cahnnel Empty
PisanieTemat: Marianne Juliette Cahnnel   Marianne Juliette Cahnnel Icon_minitime08.09.11 16:39

Bonjour!

Moje imię to Edyta, dosyć niedawno skonczyłam szesnaście lat (ahh... słodka szesnastka). Zamieszkuję okolice Warszawy. Moje hobby to rysowanie i pisanie. Interesuję sie również kulturą Japonii (szczególnie manga i anime) i trochę Indiami. Uwielbiam nutellę z masłem (yeah!), Frugi i Tymbarka oraz lizaki Chupa Chup's. Moje ulubione zespoły to: The Pretty Rackless, The Gazette, Kalafina, Evanescence, Red Hot Chilli Peppers oraz One Republic. Ulubieni autorzy książek: Carlos Ruiz Zafon, J.K. Rowling, Haruki Murakami i Michael Grant.
Myslę, że to juz wszystko Very Happy.

Merci
Powrót do góry Go down
http://www.marin-diary.blog.onet.pl
Flexley Momus Fleming

Flexley Momus Fleming


Liczba postów : 32
Join date : 24/08/2011
Age : 27
Skąd : Wrocław

Marianne Juliette Cahnnel Empty
PisanieTemat: Re: Marianne Juliette Cahnnel   Marianne Juliette Cahnnel Icon_minitime08.09.11 16:47

RHCP i Zafón, niesamowite. Mogłabyś wyszczególnić piosenki i tytuły, które najbardziej lubisz?
Powrót do góry Go down
Marianne Juliette Cahnnel

Marianne Juliette Cahnnel


Liczba postów : 12
Join date : 08/09/2011
Age : 28

Marianne Juliette Cahnnel Empty
PisanieTemat: Re: Marianne Juliette Cahnnel   Marianne Juliette Cahnnel Icon_minitime08.09.11 17:05

Jeżeli chodzi o piosenki Red Hot'ów to lubię: "Californication", "Don't Stop", "Fire" i oczywiście "The adventures of rain dance Maggie" Wink Jeżeli chodzi o ksiazki Zafona to w zasadzie wszystkie lubię, ale jeżeli miałabym wybierać te najbardziej lubiane, to "Cień wiatru" i "Marina".
Powrót do góry Go down
http://www.marin-diary.blog.onet.pl
Lee Raymi
Moderator
Lee Raymi


Liczba postów : 62
Join date : 22/08/2011
Skąd : Hollywood

Marianne Juliette Cahnnel Empty
PisanieTemat: Re: Marianne Juliette Cahnnel   Marianne Juliette Cahnnel Icon_minitime08.09.11 18:08

Jakie polecisz anime i mangi?
Powrót do góry Go down
Ann Margarett Collins

Ann Margarett Collins


Liczba postów : 16
Join date : 25/08/2011
Age : 28

Marianne Juliette Cahnnel Empty
PisanieTemat: Re: Marianne Juliette Cahnnel   Marianne Juliette Cahnnel Icon_minitime08.09.11 18:15

Magggggieeeeeeee! Very Happy No, cześć. Tylko tej nutelli z masłem nie mogę zrozumieć ;p
Powrót do góry Go down
Marianne Juliette Cahnnel

Marianne Juliette Cahnnel


Liczba postów : 12
Join date : 08/09/2011
Age : 28

Marianne Juliette Cahnnel Empty
PisanieTemat: Re: Marianne Juliette Cahnnel   Marianne Juliette Cahnnel Icon_minitime09.09.11 14:28

Polecane przeze mnie anime to: Code Geass, K-ON, Puella Magi Madoka Magika, Sailor Moon i Noir. Jeżeli chodzi o mangi to są to: Death Note, Kuroshitsuji, Solanin, Ouran High School Host Club, Black Lagoon, Vampire Knight i Wampirzyca Karin

Anu - nie wiem dlaczego nie rozumiesz mojej nutelli z masłem, ale wiedz, że ja po prostu uwielbiam to połączenie Wink
Powrót do góry Go down
http://www.marin-diary.blog.onet.pl
Sponsored content





Marianne Juliette Cahnnel Empty
PisanieTemat: Re: Marianne Juliette Cahnnel   Marianne Juliette Cahnnel Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Marianne Juliette Cahnnel
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Marianne Juliette Cahnnel

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gone - pułapka w LA :: Poza kopułą :: Anonimowi eRPeGowicze-
Skocz do: