Gone - pułapka w LA
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gone - pułapka w LA

RPG w oparciu o GONE Micheala Granta, którego akcja rozgrywa się w LA.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Komplementujmy się!

Go down 
+3
Flexley Momus Fleming
Lee Raymi
Barbara Firewood
7 posters
AutorWiadomość
Barbara Firewood
Admin
Barbara Firewood


Liczba postów : 73
Join date : 22/08/2011
Age : 28

Komplementujmy się! Empty
PisanieTemat: Komplementujmy się!   Komplementujmy się! Icon_minitime28.08.11 21:54

Temacik na poprawę humoru - smarujemy piękny komplement osobie powyżej. Co jest w niej wspaniałego? Wyjątkowego? Za co ją lubimy? Prosiłabym zwracać się bezpośrednio do tej osoby. Limit postów wynosi 3 dziennie.

No, to co powiesz o mnie? Very Happy
Powrót do góry Go down
https://gonela.forumpolish.com
Lee Raymi
Moderator
Lee Raymi


Liczba postów : 62
Join date : 22/08/2011
Skąd : Hollywood

Komplementujmy się! Empty
PisanieTemat: Re: Komplementujmy się!   Komplementujmy się! Icon_minitime28.08.11 21:59

Ja zacznę! Ja zacznę!
Jesteś straszliwie zboczona! Buhaha! Ale to dobrze. Ta twoja pozytywnie zakręcona cecha daje Ci olbrzymi urok. Inni powinni się od Ciebie tego uczyć! Jesteś moim mentorem <3
Kiedy potrzebuję pomocy zawsze mogę na Ciebie liczyć, choć wiem, że w większości przypadków pomagasz mi wywracając oczami :3 Ale co tam!

Twisted Evil

Tak! Powiedziałam to!
Powrót do góry Go down
Flexley Momus Fleming

Flexley Momus Fleming


Liczba postów : 32
Join date : 24/08/2011
Age : 27
Skąd : Wrocław

Komplementujmy się! Empty
PisanieTemat: Re: Komplementujmy się!   Komplementujmy się! Icon_minitime29.08.11 5:13

Raymi! Ji! Nikola!

Jak już gdzieś mówiłam, jesteś bardzo pozytywnie zakręcona i masz szczególne podejście do życia. Umiesz świetnie rysować. Sprawiasz, że leżę na podłodze ze śmiechu i zastanawiam się nad swoim stanem psychicznym.
Powrót do góry Go down
Fiora Isabella Cavazzi

Fiora Isabella Cavazzi


Liczba postów : 31
Join date : 24/08/2011
Age : 26

Komplementujmy się! Empty
PisanieTemat: Re: Komplementujmy się!   Komplementujmy się! Icon_minitime29.08.11 9:18

zapomniałaś dodać, że ślicznie rysuje! Very Happy

No dobra. Xenia. Przepięknie piszesz opowiadania
lub posty, zawsze masz masę fantastycznych pomysłów, przy czym ja nie wymyśliła bym ani jednego oO. Jesteś niesamowicie miłą osobą (w przeciwieństwie do mnie xd) i zawsze potrafisz człowieka świetnie pocieszyć. ^^ No i masz genialne postaci w erpegie.
Jak znam życie to o czymś zapomniałam. xd
Powrót do góry Go down
Lauren Fox

Lauren Fox


Liczba postów : 23
Join date : 25/08/2011
Age : 27

Komplementujmy się! Empty
PisanieTemat: Re: Komplementujmy się!   Komplementujmy się! Icon_minitime29.08.11 11:27

Puma!
No, przede wszystkim masz świetny gust. Taki sam jak mój xD Brudne Jeepy, owczarki niemieckie, konie, Król Lew, Metallica... w ogóle, jesteś moją chodzącą kopią. Oprócz tego, że bardzo fajnie się z tobą gada.

Ach, no i twój niesamowity talent graficzny.
Powrót do góry Go down
Ann Margarett Collins

Ann Margarett Collins


Liczba postów : 16
Join date : 25/08/2011
Age : 28

Komplementujmy się! Empty
PisanieTemat: Re: Komplementujmy się!   Komplementujmy się! Icon_minitime29.08.11 11:56

Nef! Kurczak! Qoorchuck! (tak, dalej mam Ciebie tak zapisaną w telefonie xd) Rudolf! Maniaczka! Zegarek!
Aż trudno uwierzyć, że to jedna i ta sama osoba. Wszędzie Cię pełno, a ściślej mówiąc, Ciebie, Twojego telefonu i Twojej książki (tej mojej ulubionej). Jesteś pełna dobrego humoru, gadatliwa, uparta, zwariowana, roztrzepana (jak mogłaś nie wziąć Finnicka? Razz). I masz głupie pomysły (patrz: powrót z kul klabu skrótem po ciemku), no i chyba nie da się Ciebie nie lubić. :3 Chyba nie muszę jeszcze wspominać, że gust masz dobry.
Powrót do góry Go down
Fiora Isabella Cavazzi

Fiora Isabella Cavazzi


Liczba postów : 31
Join date : 24/08/2011
Age : 26

Komplementujmy się! Empty
PisanieTemat: Re: Komplementujmy się!   Komplementujmy się! Icon_minitime29.08.11 11:56

A ja kocham Kurczaczka właśnie za to samo <3 Że jesteś moją kopią Very Happy Podpisuję się pod Twoimi słowami. Oprócz tego masz rozwalające teksty ^^ No i Nef, zapomniałaś o najważniejszej miłości! Dżooooony i PotC!!! Oczka rodem z anime

Anuu! Uprzedziłaś mnie!

Tak więc Anu, maniaczka kiślu i Frugo, obecna na wszelakich impresskach. Masz genialne pomysły, którymi ciągle mnie szokujesz ^^ Nie ma drugiej tak pokręconej osoby jak Ty <3
To znaczy są, ale każdy na inny, wspaniały sposób.
Powrót do góry Go down
Lee Raymi
Moderator
Lee Raymi


Liczba postów : 62
Join date : 22/08/2011
Skąd : Hollywood

Komplementujmy się! Empty
PisanieTemat: Re: Komplementujmy się!   Komplementujmy się! Icon_minitime29.08.11 16:08

Mamo! Kocham i szanuję Cię za to, że mnie urodziłaś, że tą swoją zaje******* odziedziczyłam właśnie po tobie. Tak to ty! Wspaniała, kochana, urocza dziewczyna o świetnych pomysłach, która zawsze i wszędzie potrafi się zabawić! Jedziemy <3

Heart
Powrót do góry Go down
Lauren Fox

Lauren Fox


Liczba postów : 23
Join date : 25/08/2011
Age : 27

Komplementujmy się! Empty
PisanieTemat: Re: Komplementujmy się!   Komplementujmy się! Icon_minitime28.09.11 11:48

Dżiiiiniiiii! Uwielbiam Cię za nasze konferencje, bo świetnie się z Tobą gada ^^
NIE masz pedalskiego głosu. I wisisz mi kamerkę. Znaczy, siebie w tej kamerce.
Oczywiście jesteś geniuszem, już ty wiesz dlaczego Diablo I masz bardzo dobre i zabójcze pomysły, patrz uwięzienie nas wszystkich pod ziemią z pająkiem-mamą.

Come on, babe!
Powrót do góry Go down
Flexley Momus Fleming

Flexley Momus Fleming


Liczba postów : 32
Join date : 24/08/2011
Age : 27
Skąd : Wrocław

Komplementujmy się! Empty
PisanieTemat: Re: Komplementujmy się!   Komplementujmy się! Icon_minitime29.09.11 15:22

Karolcia!
Dziewczę, które po prostu kocham ;>.
Absolutnie radzi sobie ze wszystkimi życiowymi problemami, motywuje mnie do pisania rpg i zaciąga na wspólny obóz, zachęcając do spania w jednym namiocie.
Pełna energii, nieco skrzywiona (jak każdy z nas) i w stu procentach homo.
Ma duże poczucie humoru i wszyscy ją uwielbiają.
Powrót do góry Go down
Marianne Juliette Cahnnel

Marianne Juliette Cahnnel


Liczba postów : 12
Join date : 08/09/2011
Age : 28

Komplementujmy się! Empty
PisanieTemat: Re: Komplementujmy się!   Komplementujmy się! Icon_minitime30.09.11 15:56

Pani Gaiaphage vel Gaia vel Flex Razz

Nie miałam z Toba zbyt bliskich kontaktów, ale postaram się co nieco powiedzieć xD
Na pewno jesteś zorganizowana i opanowana - nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że zawsze starasz się zachować neutralnie do wszystkiego. Masz równiez dobre pomysły i poczucie humoru (czego mi brak i to lubię u innych ludzi).
Noi i na koniec jeszcze dodam, że jesteś przyjazna i koleżeńska dla wszystkich Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.marin-diary.blog.onet.pl
Sponsored content





Komplementujmy się! Empty
PisanieTemat: Re: Komplementujmy się!   Komplementujmy się! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Komplementujmy się!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gone - pułapka w LA :: Poza kopułą :: Trzepak-
Skocz do: