Gone - pułapka w LA
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gone - pułapka w LA

RPG w oparciu o GONE Micheala Granta, którego akcja rozgrywa się w LA.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Organizacja

Go down 
+2
Victoria Stanford
Barbara Firewood
6 posters
AutorWiadomość
Barbara Firewood
Admin
Barbara Firewood


Liczba postów : 73
Join date : 22/08/2011
Age : 28

Organizacja  Empty
PisanieTemat: Organizacja    Organizacja  Icon_minitime16.10.11 19:39

Dla dobra naszej wspólnoty, kilka ogłoszeń parafialnych.

1) Przypominam o podpisach - mają być regularnie aktualizowane i podlinkowane (wciąż nie wszystkie są). Ja też o tym zapominam, owszem, ale to wszystko dla dobra ogółu - w ten sposób można dojść do tego, gdzie kto jest, jaka jest kolejność postów, i te pe.

2) Opłaca się robić temat dla postaci pobocznych, czy może lepiej, aby ich opisy umieszczać w Relacjach Towarzyskich?

3) Co sądzicie o eventach - chodzi mi tu o wtrącenia w akcji, jak to z podziemiami, które zorganizowała nam Raymi. Podobało wam się takie 'napędzenie' akcji? Czy wszystko było odpowiednio zorganizowane? Co byście zmienili?
Ostrzegam, że nie będzie to ostatni raz - takie zabawy mogą organizować nie tylko modzi, ale i ja, oraz Fiora, jako VIP.

4) Co z promocją rpg? (tak a propos - Caroline pw) Chcemy zawierać partnerstwa? Może jakieś inne formy reklamy? Czy zostajemy przy osobistych zaproszeniach? A może mamy już dość ludzi w rpg?

5) Na niektórych stronach działają tzw. playlisty. Chcecie coś takiego?

6) Czy mam pisać streszczenie akcji całej gry? A może ktoś chętny? Meow!
__________________

Ponadto zapraszam do składania własnych propozycji, opinii, sugestii. Nic nie zostanie bez odzewu, każde zdanie się liczy. Wink
Powrót do góry Go down
https://gonela.forumpolish.com
Victoria Stanford

Victoria Stanford


Liczba postów : 28
Join date : 25/09/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Organizacja  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja    Organizacja  Icon_minitime16.10.11 19:56

Jak dla mnie ważne postacie niekierowane przez nikogo powinny mieć swój opis - typu siostra Gasparda. Eventy... Jak będziemy za bardzo zamulać, to jak dla mnie mogą być. XD
Co do partnerstwa... Jak dla mnie klimatyczne parę osób wystarczy. Ale to moje zdanie.
Playlisty.. W jakim sensie? A streszczenie - cóż, dla nowo przybyłych na pewno potrzebne. Wiem z doświadczenia. XD
Powrót do góry Go down
http://unkindangel.deviantart.com
Lee Raymi
Moderator
Lee Raymi


Liczba postów : 62
Join date : 22/08/2011
Skąd : Hollywood

Organizacja  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja    Organizacja  Icon_minitime16.10.11 20:08

1) Tu nie ma co się wypowiadać.
2) Myślę, że na razie możemy się wstrzymać. postaci pobocznych nie ma za dużo, aczkolwiek jakby naprawdę zaszła taka potrzeba to jestem jak najbardziej za osobnym tematem. Po co mieszać w relacjach towarzyskich?
3) Trochę źle to wszystko zorganizowałam, dlatego były niedomówienia... albo wynikły z niedoczytania czy coś. W każdym bądź razie nieważne. Ogółem pomysł eventów mi się podoba.
4) Według mnie osób jest stanowczo za mało i istnieje podział na lepszych i gorszych. Nie podoba mi się to. Zwłaszcza, że ostatnio wydajność forum spadła znacznie i popularny stał się zwrot "napiszę jutro". Ludzie... Jeżeli nie chcecie pisać lub nie macie weny przestańcie pisać, że wymłucicie coś następnego dnia. Wstrzymajcie się! Rozumiem wasze dobre intencje... aczkolwiek...
5) Nie lubię playlist -.-". Sprzeciw. I tak tego nikt nie słucha.
6) Uhuhu... tu jeżeli pomysł wejdzie w realizacje będzie sporo pracy... *rozgląda się* No... Łapki w górę! Kto jest chętny!? affraid
Powrót do góry Go down
Barbara Firewood
Admin
Barbara Firewood


Liczba postów : 73
Join date : 22/08/2011
Age : 28

Organizacja  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja    Organizacja  Icon_minitime16.10.11 20:38

To może wyjaśnię - playlista, czyli takie małe cudeńko, gdzie można dodać utwory i je odsłuchiwać. O! Potem to się wstawia na forum i wszystko gra.

Ray, co do 4) - jakieś propozycje?
Powrót do góry Go down
https://gonela.forumpolish.com
Lee Raymi
Moderator
Lee Raymi


Liczba postów : 62
Join date : 22/08/2011
Skąd : Hollywood

Organizacja  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja    Organizacja  Icon_minitime16.10.11 21:05

Żadnych konkretnych. Jedynie co mogę zasugerować, to aby chętni użytkownicy podawali linka do LA na jakiś swoich zaprzyjaźnionych forach/blogach/i te pe. oraz porozmawiali ze znajomymi, bo w sumie tu chodzi głównie o RPG, a nie o osoby, które czytały GONE, choć z racji tego wypadałoby znać fabułę. Tak jak kiedyś wspominałam można by poszukać list różnych for i tam się też zareklamować. Ewentualnie opisy na GG tudzież Skype czy czymś podobnym. Myślę, że tylko tyle jesteśmy w stanie zrobić. No dobra ewentualnie, ale to ewentualnie wstawimy jakiś dziarski bilbord na balon i niech szybuje po niebie.
~Łiii...
Powrót do góry Go down
Victoria Stanford

Victoria Stanford


Liczba postów : 28
Join date : 25/09/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Organizacja  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja    Organizacja  Icon_minitime17.10.11 9:10

A, takie playlisty. To jestem przeciw, zbędny bajer jak dla mnie i tylko zapycha forum.
Powrót do góry Go down
http://unkindangel.deviantart.com
Charlotte Ventura

Charlotte Ventura


Liczba postów : 23
Join date : 25/08/2011
Age : 27

Organizacja  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja    Organizacja  Icon_minitime17.10.11 17:17

Jestem za eventami, jeśli akcja będzie się wlec.
Temat dla postaci pobocznych w sumie mógłby powstać, bo w relacjach towarzyskich mamy tylko imię i nazwisko, nic więcej.
Liczba osób mi nie przeszkadza, właściwie nawet wolę, żeby było nas niedużo.
A playlisty... Raczej nie.

A, a propos tego streszczenia... Raczej pisać go nie będę, ale mam w wordzie poukładane chronologicznie posty od samego początku. Może się kiedyś przydać Wink
Powrót do góry Go down
Lee Raymi
Moderator
Lee Raymi


Liczba postów : 62
Join date : 22/08/2011
Skąd : Hollywood

Organizacja  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja    Organizacja  Icon_minitime17.10.11 18:02

Garstka osób też by mi nie przeszkadzała, jakby wszyscy regularnie pisali, albo przynajmniej starali się to robić. Przy czym oczywiście sama nie jestem święta. :3
Powrót do góry Go down
Geco Trace

Geco Trace


Liczba postów : 8
Join date : 01/09/2011

Organizacja  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja    Organizacja  Icon_minitime17.10.11 18:05

Myślę, że eventy to bardzo dobry pomysł na tym forum.
Graczy zdecydowanie powinno być więcej, ale nie ukrywam, że najlepiej gdyby oni byli zaufanymi osobami, jak to było dotychczas z tą rekrutacją.
Playlista - nie, bo zamula mi komputer.
Very Happy
Powrót do góry Go down
Flexley Momus Fleming

Flexley Momus Fleming


Liczba postów : 32
Join date : 24/08/2011
Age : 27
Skąd : Wrocław

Organizacja  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja    Organizacja  Icon_minitime17.10.11 18:42

Eventy-jak najbardziej za. To absolutnie genialny pomysł urozmaicania gry. Co do podziału na lepszych i gorszych...czy to ma się odnosić do mnie?
Powrót do góry Go down
Lee Raymi
Moderator
Lee Raymi


Liczba postów : 62
Join date : 22/08/2011
Skąd : Hollywood

Organizacja  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja    Organizacja  Icon_minitime17.10.11 18:56

Nje. Do wszystkich Flexiu. Chodzi mi o to jak się nawzajem postrzegamy i jak to dajemy odczuć innym. Jestem za tym, że jeżeli mamy jakieś złe zdanie na temat danej osoby, to niekoniecznie musimy się nim dzielić na cboxie. Kultura ponad wszystko! Nie przeczę, że wiem, iż w przyszłości pojawią się sytuację kiedy puszczą niektórym (w tym oczywiście także mnie) nerwy... Jesteśmy tylko ludźmi, a gniew jest czymś całkowicie naturalnym, jednakże starajmy się unikać takich sytuacji.
W tym momencie zasługuje na wielką naganę, bo ogólnie jestem osobą bardzo konfliktową, która wręcz kocha się kłócić i udowadniać innym jacy to są głupi i jak bardzo się mylą. Cóż... nie zamierzam tego zmieniać - fakt, faktem czasem trzeba - aczkolwiek będę się hamować, a przynajmniej postaram się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Organizacja  Empty
PisanieTemat: Re: Organizacja    Organizacja  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Organizacja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gone - pułapka w LA :: Organizacja :: Ogłoszenia-
Skocz do: